Чемпіонат Іспанії Турнірна Таблиця : Строительство Вилл в Испании

Чемпіонат Іспанії Турнірна Таблиця

05.12.2017

«Барселона» втретє з початку сезону втратила очки в чемпіонаті Іспанії з футболу.Як повідомляє Reuters, в матчі 22-го туру змагання ввечері 3 лютого каталонська команда в гостях зіграла внічию 1:1 з «Валенсією».

Рахунок у матчі відкрила «Валенсія» після точного удару Евера Банеги на 33-й хвилині.«Барселона» відновила рівність шість хвилин потому, коли Ліонель Мессі реалізував пенальті.Забитий гол став для Мессі 34-м в поточному розіграші чемпіонату Іспанії.

Нічия в останньому матчі стала для «Барселони» другий з початку чемпіонату, до цього каталонці завершували нічиєю матч сьомого туру з мадридським «Реалом» у жовтні.У «Барселони» також є одна поразка (19 січня від клубу «Реал Сосьєдад»), решта 19 матчів каталонська команда виграла.

Найближчий переслідувач «Барселони» в турнірній таблиці, мадридський «Атлетіко», в неділю на своєму полі з рахунком 1:0 обіграв «Бетіс».Єдиний гол у матчі забив Дієго Коста.

Лионель Месси и Хорди Альба празднуют гол в ворота «Валенсии»